„Ślepnąc od świateł” za darmo w sieci. Gdzie zobaczyć?

Serial „Ślepnąc od świateł” to coś dla Ciebie, jeśli lubisz produkcje kryminalne. „Ślepnąc od świateł” odcinki już w telewizji internetowej.

Źle śpisz, widzę to z twych źrenic – serial jako rozwinięcie formuły książki „Ślepnąc od świateł”

Zaczęło się od bestsellerowej książki Jakuba Żulczyka pod tytułem „Ślepnąc od świateł”. Było tylko kwestią czasu kiedy na podstawie drukowanego pierwowzoru zostanie nakręcony sensacyjny serial telewizyjny. Taka właśnie jest geneza powstania ośmioodcinkowej produkcji „Ślepnąc od świateł”. Polski serial bardzo spodobał się widzom stacjonarnych telewizji kablowych. W obecnym momencie odcinki serialu „Ślepnąc od świateł” ma w swojej ofercie kilka platform streamingowych. Czy warto z nich korzystać, co mają do zaoferowania?

Sztywniutko na ulicach miasta stołecznego – życie dilera

Ośmioodcinkowy serial opowiada historię Jakuba, warszawskiego dilera kokainy. Chłopak dość długo siedzi w „biznesie”, jednak zmęczony ciągłym stresem postanawia zakupić dwa bilety do Argentyny. Dla kogo drugi? Tego nie wiadomo. Taką właśnie sceną rozpoczyna się serial „Ślepnąc od świateł”. Jednak przed wylotem, do którego zostaje mu kilka dni, musi załatwić parę kwestii, uporządkować sprawy przed podróżą. Wszystko by było proste, gdyby chodziło o jego zwyczajowe zajęcia. Jednak tak nie jest, pojawiają się nowe problemy, w które jest zamieszany główny bohater. Kuba w wyniku splotu pewnych wydarzeń zostaje posiadaczem sportowej, niebieskiej torby. Nie jest to jednak zwykły bagaż, w torbie znajduje się partia trefnej kokainy, poszukiwanej przez starego gangstera, który niedawno wyszedł z więzienia i wrócił do Warszawy. Oprócz tego Kuba ma na głowie problemy swoich klientów i prześladujące mu koszmary. Czy uda mu się wszystko załatwić przed wylotem do ciepłych krajów?

„Chcę po prostu usiąść i poczekać, ale miasto, mój bliźniak syjamski, on nie wpada w letarg”

Tak jak miasto nie wpada w letarg w jednym z kawałków Pioruna, bohatera serialu „Ślepnąc od świateł”, tak i produkcja Krzysztofa Skoniecznego nie da nam zasnąć. Serial jest naprawdę dobrze napisany (oprócz Skoniecznego współautorem scenariusza jest twórca literackiego pierwowzoru – Jakub Żulczyk), nie nudzi ani na moment. Elektryzująca i rażąca światłami Warszawa jest świetnie zobrazowana, należą się słowa uznania operatorom kamer. Na uwagę zasługuje także debiutujący Kamil Nożyński, mimo że jest to jego pierwsza produkcja, wypada nadspodziewanie dobrze. Smaczku całości dodaje zróżnicowana ścieżka dźwiękowa, począwszy od starego polskiego rocka, aż po nowoczesny, polski rap. Czego chcieć więcej?

Nie wiesz, gdzie obejrzeć serial „Ślepnąc od świateł”? To nie takie trudne.

Dzięki rozwinięciu technologii na rynku pojawiło się wiele platform telewizji internetowej. Właśnie tam możesz obejrzeć serial „Ślepnąc od świateł”. Nie potrzebujesz nic więcej oprócz urządzenia z dostępem do internetu (na przykład telefon komórkowy, telewizor ze smart tv czy komputer osobisty) o gotowe. Uruchamiasz wyszukiwarkę internetową i wystarczy, że w pole wyszukiwania wpiszesz frazę: „Ślepnąc od świateł” odcinki i już możesz oglądać wszystkie części serialu!

Którą legalną telewizję internetową wybrać, aby oglądać serial „Ślepnąc od świateł”?

Platform telewizji internetowej jest wiele, ale na którą się zdecydować chcąc oglądać serial „Ślepnąc od świateł”? Ze swojej strony proponujemy jedną z najpopularniejszych i najprostszych w obsłudze, czyli serwis IPLA. Znajdziesz tam swoje ulubione filmy i seriale, a także odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”. Rozsiądź się wygodnie na kanapie i możesz oglądać! To takie proste!