Polski hit sezonu „Ślepnąc od świateł” już w internecie! Gdzie oglądać serial „Ślepnąc od świateł”?

 

Serial „Ślepnąc od świateł” jako adaptacja prozy Jakuba Żulczyka

Jeszcze niedawno miała premierę bestsellerowa książka poczytnego, polskiego pisarza Jakuba Żulczyka, a już możemy się cieszyć produkcją na jej podstawie. „Ślepnąc od świateł”, bo taką nazwę nosi serial, jest składającą się z ośmiu odcinków historią, która podbiła serca widzów w ostatnich latach. Jeszcze jakiś czas temu serial można było obejrzeć tylko w telewizji, jednak dziś sytuacja wygląda zgoła inaczej. „Ślepnąc od świateł” jest już dostępne on-line i „na własnej skórze” musisz się przekonać czy serial jest tak dobry jak się o nim mówi.

O czym opowiada historia seriali. Zarys fabularny „Ślepnąc od świateł”

Serial opowiada historię Kuby, enigmatycznego mieszkańca Warszawy. Nie wiemy wiele o głównym bohaterze oprócz tego, że przyjechał do Warszawy na studia na Akademii Sztuk Pięknych, a skończył jako diler kokainy. Kuba planuje polecieć na długo wyczekiwane wakacje, jednak coś krzyżuje jego plany. Co to jest dokładnie? Zobacz serial „Ślepnąc od świateł” w internecie, a się dowiesz!

Czy warto poświęcić osiem godzin na obejrzenie serialu „Ślepnąc od świateł”?

Jasne, że warto i nie żałuje się ani jednej sekundy seansu! Serial jest idealnie zbilansowany i ani na chwilę nie nudzi. Jest to zasługa współautorów scenariusza Krzysztofa Skoniecznego (również reżysera) oraz Jakuba Żulczyka. Ten niesamowity duet w znacznym stopniu dał radę przenieść kapitalny klimat książki, co nie było takie łatwe. Słowa uznania należą się też dla całej kadry aktorskiej począwszy od debiutanta i odtwórcy głównej roli Kamila Nożyńskiego poprzez Roberta Więckiewicza, Jana Frycza czy Cezarego Pazurę. Na wspomnienie zasługuje też świetna robota operatorska, wszystkie kadry grają. 

Gdzie zobaczę wszystkie odcinki miniserialu „Ślepnąc od świateł”?

Jeśli ktoś lubuje się w tradycyjnych rozwiązaniach to może prześledzić programy wszystkich kanałów telewizyjnych i sprawdzić czy na którymś z nich nie są puszczane odcinki serialu „Ślepnąc od świateł”. Z naszej strony proponujemy inne rozwiązanie – internet. Wystarczy zajrzeć w jego zakamarki by sprawdzić na, jakich platformach telewizji cyfrowej można znaleźć serial „Ślepnąc od świateł”, nie jest to takie trudne. Musisz tylko uruchomić wyszukiwarkę internetową, a w polu wyszukiwania wpisać chociaż frazę ‘„Ślepnąc od świateł” odcinki’ i gotowe! W prosty sposób możesz cieszyć się dostępem do hitowego serialu! Pozostaje jeszcze pytanie: z usług której platformy internetowej dystrybucji skorzystać? Zapraszamy do kolejnego akapitu.

Serial „Ślepnąc od świateł” – gdzie najlepiej oglądać odcinki on-line

Internet umożliwia nam szeroki wybór serwisów świadczących usługi telewizji internetowej. Jednak który z nich wybrać, na który się zdecydować? Który będzie najfajniejszy, a który najprostszy w obsłudze i nie będzie się długo ładował? Jednym z najpopularniejszych platform tego typu jest zdecydowanie IPLA. W ich bazie cyfrowej znajdziesz wiele filmów oraz seriali w tym także „Ślepnąc od świateł”. Już teraz możesz chwycić za pilot telewizora z systemem smart tv i cieszyć się seansem tej znakomitej polskiej produkcji. Bez ograniczeń i bez wychodzenia z domu.