Czy nowy komendant Sowich Dołów poradzi sobie z dotychczas zamiataną pod dywan historią morderstwa młodej kobiety? W jaki sposób uda mu się pozyskać zaufanie mieszkańców? Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych ciekawych wątków znajdziesz w produkcji pod tytułem „Znaki”. Ten serial to prawdziwa gratka dla wielbicieli thrillerów kryminalnych!

“Znaki” – serial, który warto znać

Michał Trela, doświadczony komisarz, wraz ze swoją córką, Niną, przeprowadza się z Krakowa do małego miasteczka w Górach Sowich – Sowich Dołów. Tam przejmuje funkcję komendanta lokalnego posterunku policji. Niebawem pozyskuje swoją pierwszą w tym miejscu sprawę.

Nad jeziorem, nieopodal miejscowej kopalni melafiru znalezione zostaje ciało kobiety, która została brutalnie zamordowana. Śledztwo prowadzi do wątków z historii mającej miejsce kilka lat temu. Wówczas również doszło do zabójstwa z udziałem dziewczyny. Komisarz odkrywa powiązania pomiędzy tymi dwiema sprawami, a niektórymi mieszkańcami zarówno miasteczka, jak i historią całej okolicy. Poprzednia sprawa pozostała zamknięta bez ujęcia sprawcy. Trela obiecuje sobie, że tym razem doprowadzi ją do końca. Niezależnie od okoliczności i skutków swojego postępowania. Boryka się przy tym z brakiem przychylności ze strony mieszkańców.

Premiera serialu miała miejsce w październiku 2018 roku. Zyskała tak szeroką rzeszę fanów, że postanowiono kontynuować produkcję i rozpoczęto zdjęcia do drugiego sezonu. Twórcami produkcji są: Przemysław Hoffmann oraz Błażej Przygodzki.

W rolę komisarza wcielił się sam Andrzej Konopka. Jego córkę zagrała Magdalena Żak. Pozostałe postaci to: Helena Sujecka, Piotr Trojan, Mariusz Ostrowski, Zbigniew Stryj, Michał Czernecki, Mirosław Kropielnicki, Andrzej Mastelarz, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Helena Englert, Dobromir Dymecki, Robert Gularczyk, Paulina Gałązka, Rafał Cieszyński oraz Karolina Owczarz.

“Znaki” – serial, który trzeba obejrzeć!

Znaki” – odcinki serialu w przypadku obydwu sezonów były transmitowane przez telewizję AXN. Pierwszy z nich pokazała również Telewizja Polsat, która na jesienną ramówkę zaplanowała zaprezentowanie drugiego sezonu. Już teraz, przedpremierowo, możemy obejrzeć wszystkie odcinki serialu w legalnej telewizji internetowej Ipla.tv. Wystarczy w wyszukiwarce wpisać frazę: “znaki serial odcinki”.

Dla jej odtworzenia potrzebujemy jedynie podłączenia do sieci Internet oraz komputera, telewizora z funkcją Smart TV, tabletu lub telefonu komórkowego. TV online możemy oglądać w tradycyjnych przeglądarkach internetowych lub za pośrednictwem bezpłatnej aplikacji mobilnej. Dzięki niej ulubione seriale i filmy będziemy mieć zawsze w zasięgu ręki.

IPLA to jednak nie tylko ogromna biblioteka zbiorów filmowych, ale też „telewizja na żądanie”, transmisje „na żywo” z najważniejszych wydarzeń sportowych, kulturalnych i politycznych oraz dostęp do dziesiątek programów telewizyjnych. Wszystko to dostępne w większości za darmo.

Serial „Znaki” to doskonała propozycja dla wielbicieli polskiego kina na światowym poziomie. To nasz pomysł na spędzenie wolnego czasu i codzienny relaks po pracy. To też doskonała opcja na noc filmową z paczką przyjaciół i znajomych.