Film, który podziel cały naród. Gdzie zobaczyć „Psy 3”

Lubisz akcje, przemoc i nietuzinkowy humor? A może chcesz zobaczyć, jak kończy się historia najbardziej znanego gangstera polskiej telewizji? Nieważne, co jest prawdą, powinieneś oglądać „Psy 3” w polskiej telewizji internetowej. 

Fabuła „Psów 3”

Prawie trzydzieści lat po wyjściu oryginalnej części „Psów”, fani tej serii doczekali się kontynuacji. Po latach, gdy większość straciła już nadzieje, bez jakichkolwiek wieści od reżysera czy aktorów, na polskich ekranach pojawia się kolejny i już ostatni raz, Franz Maurer. To, co myśleliśmy, że stało się z głównym bohaterem w drugiej części z 1994 roku, okazuje się być snem, który Maurer śni często w swojej więziennej celi. Po dwudziestu pięciu latach odsiadki wychodzi na wolność. Okazuje się, że świat całkowicie się zmienił. Warszawa ma teraz dwa linie metra i wieżowce. Większość jego towarzyszy, przyjaciół i wrogów nie żyje, lub zmienili bieg swojego życia na dobre. A nazwisko Maurer na nikim nie robi już wrażenia. Były gangster musi przyzwyczaić się do zaistniałej sytuacji i jakoś wrócić do biznesu, który zostawił na tyle lat. Czy poradził sobie w tym zadaniu, dowiecie się sami po oglądnięciu ostatniej części „Psy 3. W imię zasad”.

Dlaczego „Psy 3” wzbudzają takie kontrowersje wśród polaków?

Po wielkim sukcesie pierwszej części z 1992 roku oraz drugiej z 1994 trzecia część miała bardzo wysoko postawioną poprzeczkę u fanów serii. Oryginalne części uznawane są za kultowe i przełomowe dzieła, które zmieniły biegi polskiego kina oraz na zawsze zmieniły postrzeganie swojego kraju przez Polaków. Franz Maurer stał się bohaterem i idolem, czasów PRL-u. Teraz na barkach reżysera spoczęło to, by ten klimat i styl przenieść do czasów teraźniejszych. W opinii wielu nie udało mu się to. „Psy 3” to jedynie namiastka tego, co mogliśmy zobaczyć dwadzieścia pięć lat temu w kinach. Wiele osób krytykuje scenariusz, który zostawia wiele do życzenia, oraz ogólny klimat filmu, który tylko imituje to co zobaczyliśmy w oryginałach. Nie można jednak stwierdzić, że „Psy 3” online to w całości zły film. Jako zwykły gangsterski film sensacyjny, ma wszystko, co fani takiego kina chcą zobaczyć w filmach. Nie brak tam akcji, przemocy i pościgów. Muzyka, która została świetnie dobrana, również jest czymś, o czym warto wspomnieć. Również gra aktorska, często przewija się w opiniach internautów. Dużym plusem są również liczne nawiązania do pierwszych dwóch części, które sprawiają, że czuje się spójność wszystkich trzech części. Nie sprawia to jednak, że film jest godnym zakończeniem historii Maurera. Chociaż zdania, są co do tego podzielone, pojawiają się również opinie ludzi, którzy z takiego zakończenia są zadowoleni. By samem można było się określić, trzeba zobaczyć ten film jak najszybciej.

Gdzie zobaczyć „Psy 3”. Ostatnia część kultowej polskiej serii.

W czasach gdy wszystko jesteśmy w stanie zdobyć w Internecie, również oglądanie filmów się tam przeniosło. Teraz nie musimy czekać na seanse w kinie czy telewizji. Sami możemy zrobić sobie taki seans w dom. Samotnie lub w towarzystwie. Nie ma rzeczy, które nas ograniczają. Możemy dzięki temu być panami całej sytuacji. Stopować kiedy chcemy, przewijać lub odtwarzać ponownie. Więc jeżeli zastanawiasz się, gdzie znaleźć „Psy 3″ online , zaglądnij do legalnej telewizji internetowej, na przykład na platformę IPLA.